Bogumiła Gizbert-Studnicka zaprasza na koncert 2020

Kierujemy do Państwa zaproszenie na koncert organizowany w hołdzie papieżowi Janowi Pawłowi II w niedzielę 6 grudnia 2020 r. o godz. 12.30 w Tuchowie k/Tarnowa, w wykonaniu młodych, utalentowanych artystów muzyków – uczniów szkół muzycznych, studentów, w ramach tytułowego cyklu koncertowego. Wstęp wolny.

 

Nasze koncerty łączą muzykę z poezją twórców literatury polskiej, łączą mistrzów z młodymi wykonawcami, wprowadzając ich w profesjonalny świat sztuki i zawód artysty: muzyka, aktora, tancerza, itp. Nasz cykl zbliża młodych artystów do ich mistrzów, z którymi realizują w bardzo nowych i odważnych ujęciach premiery spektakli muzyczno-tanecznych. Pozwalamy im zadebiutować, poszerzyć dotychczasowe umiejętności nabyte w trakcie nauki i poznać nowe sposoby pracy zespołowej w konkretnym, stosunkowo krótkim okresie czasu, bardziej zbliżonym do pracy wybitnych artystów – profesjonalistów. Projekt pomaga przygotowywać młodych do zawodowej pracy artystycznej.

 

Koncerty mistrzów z młodymi wykonawcami: uczniami szkół muzycznych, studentami i doktorantami Akademii Muzycznych Polski, wprowadza młodych adeptów w profesjonalny świat sztuki i zawód muzyka. Na koncertach, które istnieją nieprzerwanie od 1996 roku publiczność to młodzi słuchacze, szczególnie koledzy wykonawców, ich rodziny, pedagodzy, emeryci, ale również turyści z Polski i zagranicy, którzy mają okazję do podziwiania wspaniałych miejsc muzealnych, barokowych kościołów, czy elitarnych salonów.