Powietrze na wagę złota 4

Miło jest na poinformować, że pozyskaliśmy kolejne środki w wysokości 8.254 zł na projekt "Powietrze na wagę złota 4" w ramach otwartego konkursu ofert "Naukowe inspiracje ciekawe i kreatywne" organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. Dzięki tej dotacji już od czerwca rozbudowujemy ten projekt aż do 104 godzin zajęć.

Przypomnijmy, że już w maju rozpoczęliśmy czwartą edycję tego projektu edukacyjnego cieszącego się dużym zainteresowaniem wśród uczniów szkół powiatu krakowskiego, korzystając już po raz trzeci ze wsparcia Powiatu Krakowskiego w ramach otwartego konkursu na zadania z zakresu ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego.

W sumie zaplanowaliśmy spotkania z około 1000 uczniów w gminach Zielonki, Wielka Wieś, Michałowice, Skała i innych z terenu małopolski.

Dzięki środkom z 1% odpisu Państwa podatku mamy możliwość sfinansowania wkładu własnego i rozbudowy zasięgu projektu. Zachęcamy do rozmowy z uczestnikami naszych warsztatów. Mamy nadzieję, że staną się oni ambasadorami czystej atmosfery.