"Młodzi = Świadomi"

Projekt ekologiczny "Młodzi = Świadomi"

W październiku ruszyły badania rzeki Prądnik w ramach projektu: "Młodzi = świadomi, czyli budowanie świadomości ekologicznej u dzieci przy współpracy z kołem naukowym Ekospirit" współfinansowanego przez Województwo Małopolskie pn. „Naukowe Inspiracje – Ciekawe i Kreatywne”. 

Zaproszenie na badania Prądnika

Zapraszamy na niedzielne badanie wody. Stowarzyszenie kontynuując wieloletnią współpracę z kołem naukowym Ekospirit zaplanowało przeprowadzenie badania jakości wody w rzece Prądnik, wraz z lokalizacją miejsc badania. Nastąpi próba identyfikacji miejsc nielegalnych zrzutów zanieczyszczeń do rzeki. Poprowadzone zostały zajęcia edukacyjne w zakresie ochrony wody dla uczniów z Zespołu Szkół w Zielonkach. W najbliższą niedzielę 15 listopada zapraszamy do zwrócenia uwagi na badaczy, a może i czynny udział w poborze próbek.

 

Młodzi = Świadomi, czyli budowanie świadomości ekologicznej u dzieci

Projekt Młodzi Świadomi - czyli budowanie świadomości ekologicznej, realizowany przez Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Zielonki, współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Małopolskiego w ramach konkursu Naukowe Inspiracje - Ciekawe i Kreatywne.

"Młodzi są Świadomi"

Artykuł opublikowany [12/2015] w [Nr 6(126)/2015 Wiadomości Lokalne Gminy Zielonki].

Subskrybuj "Młodzi = Świadomi"